Oferty specjalne - Górskie Wczasy

Górskie Wczasy

Przygotujcie się na prawdziwe górskie wczasy w Willi Kosówka!

Nasz obiekt zlokalizowany jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego, dzięki czemu spędzicie wakacje aktywnie, z dala od zgiełku i w gronie najbliższych. Do najbliższego szlaku pieszego dzieli Was zaledwie 7 minut spacerem. Po całodziennych górskich wędrówkach będziecie mogli zagrać w bilard, rozpalić grilla lub odpocząć w saunie. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy kącik dziecięcy, dostępny jest również plac zabaw. Willa Kosówka składa się z 9 w pełni wyposażonych apartamentów w stylu zakopiańskim lub skandynawskim.

W ramach pakietu otrzymacie Kartę Tatrzańską www.kartatatrzanska.pl, w której znajdziecie wiele atrakcji w niższych cenach.

Wiemy, że aby aktywnie odpocząć potrzeba więcej niż jednego dnia, dlatego przygotowaliśmy specjalną obniżkę dla pokojów 4 i 6-osobowych.*

Nie zwlekajcie więc i przygotujcie w Waszych kalendarzach miejsce na niezapomniane górskie wczasy. Aby zarezerwować pobyt, wystarczy wypełnić formularz lub zadzwonić pod numer 732 999 098. Jeżeli zdecydujecie się skorzystać z naszej wakacyjnej obniżki, dopiszcie w formularzu hasło „wakacyjna obniżka”.

*Promocja nie dotyczy weekendów.

 

Kontakt

WILLA KOSÓWKA, ul. Bory 14A 34-500 Zakopane

tel. kom.: +48 732 999 098

recepcja@willakosowka.pl | www.willakosowka.pl

Newsletter

Facebook

Zapraszamy na nasz fanpage Facebook'owy!

Dzięki częstym aktualizacjom będziesz na bieżąco z naszymi najnowszymi promocjami.

Back to Top